Маховик, який обертається з частотою 3600 об/хв, починає гальмувати з прискоренням 3,14 рад/с^2.

Через який час (хв) маховик зупиниться?

Ответы на вопрос

Отвечает Немецкин Никита.

Ответ: 120с

Объяснение:

Дано:

n=3600 об/мин

ξ=3,14рад/с²

------------------

t-?

Условие для остановки маховика:

ω-ξt=0, где:

ω-угловая скорость маховика;

ξ-ускорение маховика

t-время.

ω=ξt

ω=πn/30=3,14*3600/30=376,8рад/с

t=ω/ξ=376,8/3,14=120с