Водій починає гальмувати в той час коли спідомтр автомобіля фіксує швидкість 70 км/год. Через який

час зупиниться автомобіль, якщо його прискорення становить 2 м/с(в квадраті). Який був у нього гальмівний шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Настя.

0 = v₀ - a*t => t = v₀ / a = (70/3,6 м/с) / 2 м/с² ≈ 9,7 с - время торможения

v² - v₀² = 2*a*S => S = - v₀² / (2*a) = - (70/3,6 м/с)² / (2 * (- 2 м/с²) ≈ 95 м