Під час експерименту по поверхні столу тягнуть з постійною швидкістю брусок. При цьому прикладають

силу 3500 мН. З якою швидкістю рухається брусок, якщо за 10 секунд здійснено роботу 20,5 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ваня.

Відповідь:

Брусок рухається зі швидкістю 0,5 м/с.

Пояснення:

Дано:

F = 3500 мН = 3,5 Н

t = 10 c

A = 17,5 Дж

Знайти: v

Розв'язок:

Робота дорівнює добутку модуля сили на шлях, який пройшло тіло:

A = F * S, де S = v * t

Підставимо формулу шляху в формулу роботи. Виведемо формулу для обчислення швидкості:

Обчислимо значення швидкості:

v = 17,5 Дж / (3,5 Н * 10 с) = 17,5 Дж / (35 Н*с) = 0,5 м/с

Відповідь: v = 0,5 м/с.