Визначте тиск на глибині 0.6 м у воді, нафті, гліцерині. помогите даю 25 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Овсейчук Дарья.

Тиск на дно рідини залежить від густини рідини та висоти стовпа рідини від дна до поверхні.

Для води:

Густина води = 1000 кг/м³

Висота стовпа води на глибині 0.6 м = 0.6 м

Тоді тиск на глибині 0.6 м у воді дорівнює:

p = ρgh = 1000 кг/м³ * 9.81 м/с² * 0.6 м = 5886 Па (Паскаль)

Для нафти:

Густина нафти залежить від її складу та умов витягу з родовища, але в середньому приймається 850 кг/м³.

Висота стовпа нафти на глибині 0.6 м = 0.6 м

Тоді тиск на глибині 0.6 м у нафті дорівнює:

p = ρgh = 850 кг/м³ * 9.81 м/с² * 0.6 м = 4962 Па (Паскаль)

Для гліцерину:

Густина гліцерину = 1260 кг/м³

Висота стовпа гліцерину на глибині 0.6 м = 0.6 м

Тоді тиск на глибині 0.6 м у гліцерині дорівнює:

p = ρgh = 1260 кг/м³ * 9.81 м/с² * 0.6 м = 7405 Па (Паскаль)

Отже, тиск на глибині 0.6 м у воді складає 5886 Па, у нафті - 4962 Па, а у гліцерині - 7405 Па.

Отвечает Козко Софья.

Тиск на глибині залежить від густини рідини і прискорення вільного падіння. У зв'язку з цим, тиск на глибині 0.6 м буде різним для води, нафти та гліцерину.

Для води, густина якої близько 1000 кг/м³, тиск на глибині 0.6 м буде:

p = ρgh = 1000 кг/м³ × 9.81 м/с² × 0.6 м ≈ 5880 Па

Для нафти, густина якої близько 850 кг/м³, тиск на глибині 0.6 м буде:

p = ρgh = 850 кг/м³ × 9.81 м/с² × 0.6 м ≈ 4962 Па

Для гліцерину, густина якого близько 1260 кг/м³, тиск на глибині 0.6 м буде:

p = ρgh = 1260 кг/м³ × 9.81 м/с² × 0.6 м ≈ 7409 Па

Отже, тиск на глибині 0.6 м у воді становить близько 5880 Па, у нафті - близько 4962 Па, а у гліцерині - близько 7409 Па.