Пластилінова кулька масою 2 кг, що рухається зі швидкістю 4 м/с, налітає на нерухому кульку масою 6

кг. Визначте швидкість їх спільного руху СРОЧНО ОТВЕТ ПЖПЖПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Даутов Илья.

Відповідь:

Дані:

Маса пластилінової кульки (m1) = 2 кг

Швидкість пластилінової кульки перед зіткненням (v1) = 4 м/с

Маса нерухомої кульки (m2) = 6 кг

Швидкість нерухомої кульки перед зіткненням (v2) = 0 м/с (нерухома)

Застосуємо збереження імпульсу:

Сума імпульсів до зіткнення = Сума імпульсів після зіткнення

m1 * v1 + m2 * v2 = (m1 + m2) * v

Де v - швидкість спільного руху після зіткнення.

Підставляємо відомі значення:

2 кг * 4 м/с + 6 кг * 0 м/с = (2 кг + 6 кг) * v

8 кг м/с = 8 кг * v

Отримуємо:

v = 1 м/с

Отже, швидкість спільного руху пластилінової кульки та нерухомої кульки після зіткнення буде 1 м/с