Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрата бензину становить 8 л на 100 км шляху при

середній швидкості руху 108 км/год. ККД двигуна становить 35%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морская Виктория.

Ответ:

Отметь как лучший

Объяснение:

Для визначення потужності двигуна автомобіля, спочатку необхідно визначити споживання палива в одиницях часу, в даному випадку - в літрах на годину.

Витрата палива в літрах на 100 км шляху становить 8 літрів на 100 км. Щоб перевести це значення до витрати на годину, необхідно поділити на середню швидкість руху в км/год:

Витрата палива на годину = (8 л/100 км) * (1 км/год) * (108 км/год) = 8 * 108 / 100 = 8.64 л/год

Далі, для визначення потужності двигуна можна скористатися формулою:

Потужність = Ефективна енергія, що використовується / ККД,

де Ефективна енергія, що використовується - це енергія, яка витрачається на переміщення автомобіля, в даному випадку - витрата палива на годину, а ККД - коефіцієнт корисної дії, в даному випадку - 35% або 0.35.

Підставляючи відомі значення:

Ефективна енергія, що використовується = 8.64 л/год

ККД = 0.35

Отримуємо:

Потужність = 8.64 / 0.35 ≈ 24.68 кВт

Таким чином, потужність двигуна автомобіля становить приблизно 24.68 кВт.