Залишилося 18 хв умоляю Як пересувають по підлозі на відстань 7 м. Сила тертя дорівнює 140 Н. Яку

роботу виконують A Aucrecia x при цьому? Б 20 дж 980 Дж 98 Дж 0,002 кдж

Ответы на вопрос

Отвечает Уразалиев Рахат.

Ответ:

980 мужик отвечай быстрее

Объяснение:

Щоб визначити роботу, яку потрібно виконати, щоб пересунути об'єкт на відстань 7 м проти сили тертя, можна скористатися формулою:

Робота = Сила * Відстань

У цьому випадку, сила тертя дорівнює 140 Н, а відстань, яку необхідно пройти - 7 м.

Тому, Робота = 140 Н * 7 м = 980 Дж.

Отже, виконана робота становить 980 Дж. Відповідь: Б) 980 Дж.

Отвечает Россохина Оля.

Ответ: 980Дж

Объяснение:

Дано:

S=7м

F=140Н

---------------

А-?

При равномерном движении сила трения равна силе тяги:

Fтр=F

А=F*S, где:

F-сила тяги

S-расстояние, на которое переместили тело.

А=140*7=980Дж