СРОЧНОООООО 50 БОбчисліть швидкість автомобіля через 5 с після початку гальмування, якщо

прискорення дорівнює -1,5 м/с2 і початкова швидкість була 20м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудько Олег.

Ответ:

V0= 20м/с

a=1,5 м/с²

t=5c

____________

V-?

V=V0-at

V=20-1.5*5=12.5 м/с

Объяснение: