Яструба повітряним потоком піднято на висоту 70 м. Визначте роботу сили, що підняла птицю, якщо

сила ваги яструба 4 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Витя.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Р=4Н

h=70м

Знайти:

А-?

Розв'язання:

Підставляємо відомі значення в формулу:

А = 4 Н * 70 м

А = 280 Дж

Відповідь: 280Дж.

Отвечает Гривнак Рома.

ОТВЕТ 280 ДЖ

Объяснение:

P=4 H    h=70 м   A=?

A=P*h=4*70=280 Дж