Допоможіть будь ласка!!! Автомобіль рухаючись рівномірно, виконує роботу 150 Дж. Який шлях

пройшов автомобіль, якщо маса його 5000 кг, а коефіцієнт тертя 0,02.

Ответы на вопрос

Отвечает Глазун Анатолий.

Ответ:

f = 50000 \times 0.02 = 1000 \\ s =  \frac{a}{f}   \\ s =  \frac{150}{1000}  = 0.15