СРОЧНА ДОПОМОЖІТЬ 10. На пружині жорсткістю 435 Н/м тягнуть рівномірно прямолінійно брусок масою

6,5 кг. Чому дорівнює коефіцієнт тертя, якщо пружина стала довшою на 12,5 см? (4 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Игорь.

Ответ:

Fтр=Fупр

kx=nmg

6,5кг=65Н

12,5см=0,125м

n=kx/mg=435*0,125/65=0,836

Объяснение: привет))