Яка потужність двигуна якщо він виконує роботу 36 кв за 6 хвилин​


Ответы на вопрос

Отвечает Лященко Артём.

Ответ: 100Вт

Объяснение:

Дано:

А=36кДж=36000Дж

t=6мин=360с

----------------------

N-?

Мощность - единица работы:

N=A/t=36000/360=100Вт