Дві кульки масами 6 кг і 4 кг рухаються на зустріч одна одній зі швидкістю 8 м/с і 3 м/с

відповідно, спрямованими уздовж однієї прямої. З якою по модолю швидкістю вони будуть рухатися після абсолютно непружного зіткнення? (будь ласка розпешіть відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Збереження імпульсу можна використовувати для визначення швидкості кульок після зіткнення. Під час зіткнення імпульс однієї кульки повинен бути рівним імпульсу іншої кульки, тому що система є замкненою.
p = m1 * v1 + m2 * v2 = 6 кг * 8 м/с + 4 кг * (−3 м/с) = 18 кг*м/с

Де m1 і v1 - маса і швидкість першої кульки, m2 і v2 - маса і швидкість другої кульки. .

m = m1 + m2 = 6 кг + 4 кг = 10 кг.

18 кг*м/с = 10 кг * v

Отже, швидкість v, з якою кульки рухатимуться після зіткнення, дорівнює:

v = 18 кг*м/с ÷ 10 кг = 1,8 м/с

Відповідь: після зіткнення кульки будуть рухатися зі швидкістю 1,8 м/с.