Яка вага космонавта, масoю 80кг під час руху ракети вверх з прискор=20м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Илья.

Ответ:

Р = 2400 Н

Объяснение: вага тіла знаходиться за формулою:

P = mg, де P – вага тіла масою m, g – прискорення вільного падіння (= 10 м/с²). Але ця формула справедлива лише у випадках, коли тіло перебуває у стані інерції (V = const).

Для рівноприскореного руху додамо прискорення:

P = m(g ± a). + коли тіло рухається вгору, - коли вниз.

Знайдемо вагу тіла:

Р = 80 * (10 + 20) = 2400 (Н).

Відповідь: Р = 2400 Н.