ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕБЯТАААААААА ПРОШУУ!!!!!! Від двоступеневої ракети, яка рухається зі

швидкістю 2 км/с, відокремився перший ступінь, маса якого становила третину маси ракети. З якою швидкістю продовжив рухатися другий ступінь ракети, якщо швидкість руху першого ступеня після відокремлення дорівнює 800 м/с відносно Землі і має той же напрям, що й ракета?

Ответы на вопрос

Отвечает Вондок Ли.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m  - масса ракеты

V = 2 км/с - скорость ракеты

m₁ = m / 3 - масса первой ступени

V₁ = 0,8 км/с  - скорость первой ступени

m₂ = 2·m / 3 - масса второй ступени

_________________

V₂ - ?

Импульс ракеты:

p = m·V                                       (1)

Импульс ступеней:

p₁₂ = p₁ + p₂ = m₁·V₁ + m₂·V₂      (2)

Приравняем (2) и (1):

m₁·V₁ + m₂·V₂ = m·V

m·V₁/3 + 2·m·V₂ / 3 = m·V

V₁ + 2·V₂  = 3·V

V₂ = (3·V - V₁) / 2

V₂ = (3·2 - 0,8) / 2 =  2,6 км/с