Імпульс першої кулі масою m дорівнює 4p, імпульс другої кулі масою 2m рівний p. У скільки разів

відрізняються їхні швидкості руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Пасічник Максим.

Відповідь:

У 8 разів ( менше )

Пояснення:

З імпульсу першої кулі можна знайти її швидкість за формулою:

p = mv

4p = m*v_1

v_1 = 4p/m

З імпульсу другої кулі можна знайти її швидкість за формулою:

p = 2mv_2

v_2 = p/(2m)

Тоді відношення швидкостей другої та першої кулі буде:

v_2/v_1 = (p/(2m)) / (4p/m) = 1/8

Отже, швидкість другої кулі буде відносно першої в 8 разів меншою.