СРОЧНОО 3. Яка довжина похилоï площини, якщо для того щоб втягнути ящик з цементним розчином масою

60 кг на вершину похилої площини прикладають силу 250 н? Висота похилої площини 1,5 м, а ККД дорівнює 80%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смагина Диана.

Объяснение:

Для визначення довжини похилої площини використаємо просту формулу для розрахунку роботи:

Робота (W) = Сила (F) * Відстань (d)

Знаємо, що сила F = 250 Н, висота h = 1,5 м і ККД = 0,8.

Спочатку розрахуємо роботу, необхідну для підйому ящика на вершину похилої площини:

W = F * d

За формулою ККД:

W = ККД * Потенційна енергія (mgh)

де m - маса ящика, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²), h - висота.

Отже,

W = ККД * m * g * h

Підставимо відомі значення:

250 * d = 0,8 * 60 * 9,8 * 1,5

Розв'яжемо рівняння щодо d:

d = (0,8 * 60 * 9,8 * 1,5) / 250

Отримаємо:

d = 5,88 м

Таким чином, довжина похилої площини становить 5,88 метра.