вагон який рухається зі швидкістю 4 м/с доганяє зв'язки 3 двох таких самих вагонів, який рухається

зі швидкістю 2 м/с, і за щеплюють с ними. знайдіть швидкість утвореної системи вагонів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каузов Ярослав.

Ответ:

Щоб знайти швидкість утвореної системи вагонів після щеплення, треба скласти рівняння збереження кількості руху. Кількість руху - це добуток маси на швидкість.

У цій задачі, нам відомі швидкості двох вагонів та їх маси. Нехай m1 і v1 - маса і швидкість першого вагону (зі швидкістю 4 м/с), m2 і v2 - маса і швидкість другого вагону (зі швидкістю 2 м/с), і m3 і v3 - маса і швидкість утвореної системи після щеплення.

За рівнянням збереження кількості руху, ми можемо записати:

(m1 * v1) + (m2 * v2) = (m3 * v3)

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

(m1 * 4) + (m2 * 2) = (m3 * v3)

Якщо маси двох вагонів рівні (m1 = m2 = m), ми можемо спростити рівняння до:

(4m) + (2m) = m3 * v3

6m = m3 * v3

Отже, швидкість утвореної системи вагонів (v3) дорівнює 6 м/с.

Зауваження: У цьому розрахунку враховується лише рух в одному напрямку.

Объяснение:

.....