7. Тіло перебуває на висоті 9 км і рухається зі швидкістю 1062 км/год. Визначити повну енергію

цього тіла, якщо його маса становить 9 т

Ответы на вопрос

Отвечает Головачёв Даня.
Дано:
h=9км=9000м
v=1062км/год=295м
m=9т=9000кг
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=9000кг*295²/2=391612500Дж
Еп=mgh=9000*9,8*9000=793800000Дж
Е=391612500+793800000=1185412500Дж або 1185,4125МДж