Визначити силу, яку необхідно прикласти до невагомого блока щоб рівномірно підняти тіло масою 2 кг.

Вважати g=10H/кг Даю 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Марусова Даша.

Ответ:Необхідно додати силу 20 H, щоб рівномірно підняти тіло масою 2 кг разом з невагомим блоком.

Объяснение:F = m*g = 2 кг * 10 H/кг = 20 H