Визначте, яку роботу виконує електричний струм на ділянці кола за напруги 220 В і сили струму 0,2 А

за 2 години. Об'ясність будь-ласка. Допоможіть будь-ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kovalenko Irina.
Дано:
U=220В
І=0,2А
t=2год=7200с
Найти:
А-?
A = U*I*t = 220*0,2*7200 = 316800Дж