СРОЧНО 100 БАЛЛОВ! Мотоцикл їде рівною дорогою з прискоренням 2 м/с коефіцієнт тертя коліс об

дорогу 0.2 визначити масу мотоцикла якщо сила тяги двигуна 800H

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Полинка.

Спочатку, для розв'язання цієї задачі, ми повинні використати другий закон Ньютона, який говорить про зв'язок між силою, масою тіла та прискоренням:

F = m*a

де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення.

За умовою задачі, мотоцикл їде рівною дорогою з прискоренням 2 м/с^2. Крім того, ми знаємо, що коефіцієнт тертя коліс об дорогу дорівнює 0.2. Це означає, що ми можемо визначити силу тертя, яка діє на мотоцикл:

Fтертя = mgμ

де g - прискорення вільного падіння, μ - коефіцієнт тертя.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

Fтертя = mgμ = m9.810.2 = 1.962m

Також ми знаємо, що сила тяги двигуна дорівнює 800 H.

Отже, за другим законом Ньютона ми можемо записати:

F = Fтяги - Fтертя

де F - сила, яка викликає прискорення.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

F = 800 - 1.962m

Також ми знаємо, що прискорення дорівнює 2 м/с^2.

Підставляючи це значення у другий закон Ньютона, ми можемо записати:

F = ma = m2

Об'єднавши два останні рівняння, ми можемо отримати:

800 - 1.962m = 2m

Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо:

m = 800 / 3.962 ≈ 201.71 кг

Отже, маса мотоцикла приблизно дорівнює 201.71 кг.