Рух тіла масою 200 г задано рівнянням х = -20+6t - t². Чому дорівнюватиме кінетична енергія тіла

через 2 с руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Байбекова Малика.

Відповідь:

0,4 Дж

Пояснення:

E = (mv^2)/2
Рівняння швидкості - це похідна від рівняння руху

отже знайдемо похідну від х = -20+6t - t²:

v = 6 - 2t

Підставимо сюди t = 2

6 - 2*2 = 2 м/с

Тепер знайдемо кінетичну енергію:

E = (0,2 * 2^2)/2 = 0,4 Дж