5. Яка кількість теплоти виділиться з нитки розжарення електричної лампи протягом 20 секунд, якщо

сила струму в лампі дорівнює 1 А при напрузі 110 В? з дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Камалеев Марат.

Ответ:

Дано:

t=20 сек;

І=1 А;

U=110 B.

Знайти Q.

Q=U*I*t=110*1*20=2200 Дж=2,2*10^3 Дж=2,2 кДж.

Объяснение: