Задание 4. Момент силы действующей на рычаг, равен 50 Н*м. Найти плечо силы 5 Н, если рычаг

находится в равновесии.

Ответы на вопрос

Отвечает Коноваленко Елена.

Ответ:

Объяснение:

Плечо сили можна знайти за формулою:

l = M / F

де l - плечо сили в метрах, M - момент сили в Н*м, F - сила в Н.

За умови, що ричаг знаходиться в рівновазі, то момент сили, що діє на ричаг, повинен бути рівною нулю. Таким чином, плечо сили, необхідное для балансування моменту, повинно бути:

l = M / F = 50 Н*м / 5 Н = 10 м

Відповідь: плечо сили рівно 10 м.