Свинцева куля котиться по гладкій горизонтальній поверхні. Імпульс тіла дорівнює 120 кг*м/с, а її

кінетична енергія 300 Дж. Визначте швидкість руху кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Лесникова Карина.
Дано:
р=120кг*м/с
Ек=300Дж
Знайти:
v-?
Ек=р²/(2m)→m=p²/(2Eк)=120²/(2*300)=24кг
р=mv→v=p/m=120/24=5м/с
Відповідь: швидкість руху свинцевої кулі дорівнює 5м/с