який опір має провідник якщо прртягом 10 хвилин при проходженні струму 3 А на ньому виділяється 2,7

кДж теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Екатерина.

Ответ:

Щоб визначити опір провідника, використаємо закон Джоуля-Ленца, який стверджує, що виділена теплота в провіднику пропорційна опору, струму та квадрату часу:

Q = I^2 * R * t,

де:

Q - виділена теплота в джоулях (2,7 кДж = 2700 Дж),

I - струм в амперах (3 А),

R - опір провідника в омах,

t - час в секундах (10 хвилин = 600 секунд).

Підставляємо відомі значення:

2700 = (3)^2 * R * 600.

Розкриваємо квадрат струму:

2700 = 9 * R * 600.

Розв'язуємо рівняння відносно R:

R = 2700 / (9 * 600) = 0.5 ома.

Таким чином, опір провідника становить 0.5 ома.

Объяснение:

постав будь ласка статус кращої відповіді