Яке значення сили Архімеда , якщо у воді занурений алюмінієвий брусок масою 900г?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

У даному випадку, алюмінієвий брусок занурений у воду, тому на нього діє сила Архімеда. Щоб обчислити цю силу, необхідно знати об'єм води, який витісняє брусок. Алюмінієвий брусок має густину 2,7 г/см³, тобто об'єм його масою 900 г буде V = m/ρ = 900 г / 2,7 г/см³ = 333,33 см³.

Таким чином, об'єм води, який витісняє алюмінієвий брусок, дорівнює 333,33 см³. Припустимо, що густина води дорівнює 1 г/см³. Тоді вага води, яку витісняє брусок, дорівнює m = ρV = 1 г/см³ * 333,33 см³ = 333,33 г.

Отже, сила Архімеда, що діє на алюмінієвий брусок у воді, дорівнює вазі води, яку витісняє брусок, тобто F = m*g = 333,33 г * 9,8 м/с² ≈ 3,27 Н (Ньютон).

Отвечает Узакбай Динара.

Відповідь:

3\frac{1}{3}H

Пояснення:

на фото розв'язання, постав кращу відповідь будь ласка