СРОЧНООООО.чому дорівнює енергія зарядженого конденсатора ємністю 10 мкф при напрузі на його

обкладках 100В ДАНО НУЖНО И РЕШЕНИЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Дано:

Ємність (C) = 10 мкФ = 10 × 10⁻⁶ Ф (фарад)

Напруга (V) = 100 В (вольт)

Щоб визначити енергію (E) зарядженого конденсатора, можна використати формулу:

E = (1/2) * C * V^2

Підставляємо дані у формулу:

E = (1/2) * (10 × 10⁻⁶ Ф) * (100 В)^2

Обчислюємо:

E = (1/2) * (10 × 10⁻⁶) * (10000 В^2)

E = 5 × 10⁻² Дж

Отже, енергія зарядженого конденсатора ємністю 10 мкФ при напрузі 100 В дорівнює 5 × 10⁻² Дж