За який час механізм потужністю 80 Вт виконає роботу 600 Дж? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Объяснение:

n =  \frac{a}{t}  \\ t =  \frac{a}{n}  \\ t =  \frac{600}{80}  = 7.5