По резисторі тече струм 15А при напрузі 1200В. Який його опір?​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Дано:

І=15 А;

U=1200 B.

Знайти R.

Опір знаходимо за законом Ома:

R=U/I=1200/15=80 Ом.

Объяснение: