Куля масою 8г вилетіла з гвинтівки зі швидкістю 700 м/с налітає на нерухому гирю масою 16кг і

відскакує назад зі швидкістю 300 м/с. Чому дорівнює швидкість гирі після зіткнення?

Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

Объяснение:

Импульс первого тела до столкновения 700*0,08 = 56 кгм/с

Импульс второго тела до столкновения = 0*16 = 0 кгм/с

Суммарный импульс = 56 кг м/с

Закон сохранения импульса = m1v1+m2v2 = 56

0.08*300+ 16 *V2 =56

24 +16V2 = 56

16 V2 = 32

V2 = 2 м/с - скорость гири после столкновения