Помогите пожалуйста: Знайдіть потужність і робота електроприладу з опором 24 Ом, якщо він працює

при напрузі 110 В протягом 3 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Карецкий Егор.

Ответ:

Дано:

R=24 Ом;

U=110 B;

t=3 г=3*3600=10800 сек.

Знайти Р, А.

Р=(U^2)/R=(110^2)/24=12100/24=504 Вт;

А=Р*t=504*10800=5,44*10^6 Дж=5,44 МДж.

Объяснение: