Імпульс тіла масою 60г дорівнює 0,6кг м/с. Яка його швидкість Кому не сложно розвяжите полностью

Дано:...

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Дарья.
Дано:
маса тіла m = 60 г = 0,06 кг
імпульс p = 0,6 кг м/с.
v-?
Імпульс тіла обчислюється як добуток маси на швидкість: p = m * v, де v - швидкість тіла.
Щоб знайти швидкість тіла, потрібно поділити імпульс на масу: v = p / m.
v = 0,6 кг м/с / 0,06 кг = 10 м/с.
Відповідь: 10м/с