При підключенні до мережі на 220 В електричної пічки потужність якої 2 кВт, на якому опорі працює

пічка?

Ответы на вопрос

Отвечает Журкова Кристина.

Объяснение:

Потужність електричної пічки може бути визначена за формулою:

P = U * I

де P - потужність, U - напруга, I - сила струму.

Оскільки напруга дорівнює 220 В, то можемо виразити силу струму:

I = P / U

Підставляємо відомі значення:

I = 2000 Вт / 220 В = 9,09 А

Отже, сила струму, яка протікає через електричну пічку, дорівнює 9,09 А. Щоб знайти опір пічки, можна використати закон Ома:

R = U / I

де R - опір, U - напруга, I - сила струму.

Підставляємо відомі значення:

R = 220 В / 9,09 А ≈ 24,2 Ом

Отже, опір електричної пічки дорівнює приблизно 24,2 Ом.