СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 20 БАЛОВ Обчисліть потенціальну єнергію пружини жорсткістю 40 н/м.

деформація якої становить 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Ксюша.

Дано:

k - 40н/м

x - 5cm

т.з — Е потенціальну

Епот = kx²/2 = 40*5²/2 = 1000/2 = 500Дж