У балоні міститься газ кількістю 0,01 моль. Скільки молекул газу в балоні? Уважайте, що стала

Авогадро дорівнює 6×1023 моль-1.

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Виктория.

Відповідь:

N = ню*Na= 0,01*6,02*10^23=6,02*10^21

Пояснення: