На яку висоту підняли блок, масою 2кг, якщо він отримав 40 Дж потенціальної енергії?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Відповідь:

2.04 метри.

Пояснення:

За умовою маса блока m = 2 кг, потенціальна енергія E_pot = 40 Дж, а прискорення вільного падіння g приблизно рівне 9,8 м/с².

Підставимо відомі значення у формулу і вирішимо її відносно h:

E_pot = m * g * h

40 = 2 * 9.8 * h

40 = 19.6 * h

h = 40 / 19.6

h ≈ 2.04 м

Отже, блок підняли на висоту приблизноЗа умовою маса блока m = 2 кг, потенціальна енергія E_pot = 40 Дж, а прискорення вільного падіння g приблизно рівне 9,8 м/с².

Підставимо відомі значення у формулу і вирішимо її відносно h:

E_pot = m * g * h

40 = 2 * 9.8 * h

40 = 19.6 * h

h = 40 / 19.6

h ≈ 2.04 м

Отже, блок підняли на висоту приблизно 2.04 метри.