На якій висоті баскетбольний м'яч масою 650 г має потенціальну енергію 13 Дж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Ответ:  Спочатку напишимо формулу:

E p = mgh

g = 10 кг/H

p = 13 Дж

m = 650 г = 0,65 кг

h=E p/ m*g = 13/10*0,65 = 2 м.

Відповідь: h = 2 м.

Объяснение:

Поставете, будь ласка, це як найкращий розвʼязок ( тут все правильно повністю))