Який обєм повітря потрібно для спалювання 50 м кубічних газу щл містить 90% метану і 10% етану​


Ответы на вопрос

Отвечает Мясоедова Аня.

Ответ:

Уравнение:

CH4+O2=CO2+2H2O

50 м3 - 100%

х м3 - 90%

х= 50*90/100= 45 м3 - объём метана

Прпорция:

45-х

22.4- 22.4

х= 45*22.4/22.4 = 45 м3 - объём кислорода

Объяснение: