З якою швидкістю має рухатися автомобіль масою 7.2 т, щоб мати кунетичну енергію 8,1 кДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Ответ:

E = (1/2) * m * v², де:

E - кінетична енергія

m - маса автомобіля

v - швидкість автомобіля

v² = (2 * E) / m

v² = (2 * 8.1 кДж)/(7.2 т) = (2 * 8.1 * 10^3 Дж) / (7.2 * 10^3 кг)

v^2 = (2 * 8.1 * 10^3) / (7.2 * 10^3) = 1.125

v = √1.125 ≈ 1.06 м/с

Таким чином, автомобіль повинен рухатися зі швидкістю близько 1.06 м/с, щоб мати кінетичну енергію 8.1 кДж.