За 4 хв маятник здійснив 350 повних коливань. Визначте його період і частоту


Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Артём.

T = t / n,

де T - період маятника, t - час, за який здійснюється n повних коливань.

У нашому випадку:

T = 4 хв / 350 = 0.0114 хв

Частота маятника визначається за формулою:

f = 1 / T

Тому:

f = 1 / 0.0114 хв = 87.72 Гц (округляємо до сотих).

Отже, період маятника дорівнює 0.0114 хв, а його частота - 87.72 Гц.