Садівник посадив 10 рядів яблунь,по 9 дерев у кожному ряду,і стільки ж рядів вишень ,по кілька

вишень порівну в кожному ряду.Всього посаджено 170 дерев.Скільки вишень садили в кожному ряду

Ответы на вопрос

Отвечает Мутовкин Миша.

Ответ:

10*9=90-всего яблунь

170-90=80-всего вишень

80/10=8-вишень в каждом ряду

Пошаговое объяснение:

Отвечает Смирнова Соня.

Пошаговое объяснение:

1)10*9=90-всьго яблунь

2)170-90=80- вишень

3)80/10=8