Тільки нормальні відповіді Динамометр, пружина якого розтягнута на 2,5 см, показує силу

1Н.Визначте потенціальну енергію деформованої пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Дано: х=0,025 м; Fупр=1 Н; Еп - ?

-------------------------------------------------

Еп=kx^2/2; Fупр=kx; k=F/x

Еп=(F/x)*x^2/2=F*x/2=1Н*0,025 м/2=0,0125 Дж