СРОЧНО,ПОмогите ДАЮ 50б Конденсатор коливально контуру заряджений до напруги 200 В. Ємність

конденсатора становить 2 мкФ. Визначте індуктивність котушки, якщо під час електромагнітних коливань максимальна сила струму досягає 8 А. 10. Радіолокатор посилає 1500 імпульсів в секунду. Визначте глибину радіолокаційної розвідки.

Ответы на вопрос

Отвечает Berkyt Danil.

Ответ:

Індуктивність котушки можна знайти за формулою коливального контуру:

ω = 1/√(LC)

де ω - кутова частота, L - індуктивність котушки, C - ємність конденсатора.

Максимальна сила струму в коливальному контурі досягається в момент, коли конденсатор повністю розряджений і заряджається заново. У цей момент енергія, збережена в котушці, перетворюється на електричний струм. Максимальна сила струму визначається за формулою:

I = ωLΔV

де ΔV - зміна напруги на конденсаторі.

Знаючи значення напруги і ємності, можна знайти кутову частоту:

ω = 1/√(LC) = 1/√(2*10^-6*200) = 2236 рад/с

Знаючи значення максимальної сили струму, можна знайти індуктивність котушки:

L = I/(ωΔV) = 8/(2236*200) = 0.000018 Ф = 18 мкГн

Отже, індуктивність котушки становить 18 мкГн.

Щоб визначити глибину радіолокаційної розвідки, необхідно знати час, який потрібен для того, щоб імпульс радіосигналу пройшов від радіолокатора до об'єкта і повернувся назад. Цей час можна знайти за формулою:

t = 2d/c

де d - відстань до об'єкта, c - швидкість світла.

Знаючи, що радіолокатор посилає 1500 імпульсів в секунду, можна визначити, що час між імпульсами становить 1/1500 секунди.

Отже, глибина радіолокаційної розвідки дорівнює:

d = ct/2 = (3*10^8)*(1/1500)*(1/2) = 100000 м = 100 км

Отже, глибина радіолокаційної розвідки складає 100 км. Варто зазначити, що ця відповідь є досить незвичайною, оскільки зазвичай радіолокатори мають глибину розвідки порядку кількох кілометрів. Однак, це може бути пов'язано з тим, що у завданні не вказано жодних параметрів радіолокатора, тому відповідь може бути неточною або нереалістичною.