Рівнодійна двох сил, що діють на тіло в протилежних напрямах, дорівнює 10 Н. а менша сила дорівнює

8 Н. Чому дорівнює і як напрямлена більша сила? Зобразити в масштабі: 1 см 4 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R=10Н

F1=8Н

-----------

F2-?

Если силы направлены в разные стороны, то равнодействующая равна:

R=F2-F1

Отсюда:

F2=R+F1=10+8=18Н

F1                  0                          R                                                    F2

←-----------------|-----------------------→---------------------------------------------→