Визначити жорсткість пружини, яка має потенціальну енергію 150Дж, коли її розтянули на 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Задано:

- Потенціальна енергія пружини (U) = 150 Дж

- Відстань розтягу пружини (x) = 20 см = 0.2 м

Потрібно знайти:

- Коефіцієнт жорсткості пружини (k)

Потенціальна енергія пружини визначається за формулою:

U = 0.5 * k * x²,

де U - потенційна енергія, k - коефіцієнт жорсткості, а x - відстань розтягу.

Тоді коефіцієнт жорсткості можна визначити так:

k = 2U / x².

Підставляємо задані значення:

k = 2 * 150 Дж / (0.2 м)² = 2 * 150 Дж / 0.04 м² = 7500 Н/м.

Висновок: Жорсткість пружини, яка має потенціальну енергію 150 Дж при розтягу на 20 см, становить 7500 Н/м.