ДАЮ МНОГО БАЛОВ!!! НУЖНО РОССПИСАТЬ КАЖДОЕ ДЕЙСТВИЕ!!! Дротяне кільце радіусом 5 см розміщене в

однорідному магнітному полі індукцією 25 мТл, лінії якої перпендикулярні до площини кільця. Визначине ЕРС індукції, яка виникне в кільці при рівномірному послабленні індукції магнітного поля до нуля за 0,2 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

Відповідь: Для визначення ЕРС індукції, яка виникає в кільці при рівномірному послабленні індукції магнітного поля, можемо скористатись законом Фарадея. Згідно з цим законом, ЕРС індукції дорівнює швидкісній зміні магнітного потоку крізь кільце.

Магнітний потік Ф через кільце можна визначити за формулою:

Ф = B * A,

де B - індукція магнітного поля, A - площа кільця.

В даному випадку, індукція магнітного поля B = 25 мТл = 25 * 10^(-3) Тл, радіус кільця r = 5 см = 5 * 10^(-2) м, тому площа кільця A = π * r^2 = π * (5 * 10^(-2))^2 = π * 25 * 10^(-4) м^2.

Таким чином, магнітний потік Ф через кільце становить:

Ф = (25 * 10^(-3)) * (π * 25 * 10^(-4)) = (25 * 10^(-3)) * (π * 25 * 10^(-4)) = (25 * π * 25) * (10^(-3) * 10^(-4)) = 625 * π * 10^(-7) Вб.

Тепер можемо обчислити ЕРС індукції (ε) за формулою:

ε = -dФ/dt,

де dФ/dt - швидкість зміни магнітного потоку.

Рівномірне послаблення індукції магнітного поля до нуля за 0,2 с означає, що зміна магнітного потоку відбувається за час Δt = 0,2 с.

Тоді швидкість зміни магнітного потоку (dФ/dt) дорівнює:

dФ/dt = (Фкінець - Фпочаток) / Δt = (0 - 625 * π * 10^(-7)) / 0,2 = -625 * π * 10^(-7) / 0,2.

Таким чином, ЕРС індукції (ε) в кільці при рівномірному послабленні індукції магнітного поля до нуля за 0,2 с дорівнює:

ε = -d

Пояснення: