Визначте абсолютний показник заломлення середовища, в якому світло поширюється зі швидкістю 1,5∙108

м/с. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Анастасия.

Ответ:

абсолютний показник заломлення показує в скільки разів швидкість світла в середовищі меньша ніж у вакуумі :

С у вакуумі = 3х100 м/с.

n=C/V

n=3×100/2.5×10° = 3/2.5=1.2