Складіть рівняння кола з центром в точці 0(-4;3) і радіусом 3. Срочно будь-ласка!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Татьяна.

Ответ:

Рівняння кола з центром в точці (a,b) і радіусом r має вигляд:

(x - a)² + (y - b)² = r²

Тому рівняння кола з центром в точці 0(-4;3) і радіусом 3 буде:

(x - (-4))² + (y - 3)² = 3²

або

(x + 4)² + (y - 3)² = 9